05 Niedziela

e-mail: p253@eduwarszawa.pl

Zerówka w szkole podstawowej w roku szkolnym 2023/2024

„Dni otwarte” w wolskich podstawówkach.

Przyjdź, zobacz i zapisz swoje dziecko do wybranej, publicznej szkoły podstawowej na Woli!

Szanowni Państwo,

zbliża się rekrutacja na rok szkolny 2023/2024. Przed Wami trudny decyzja, gdzie zapisać dziecko do szkoły. Wychodząc naprzeciw tym dylematom w dniach 30 stycznia - 3 lutego 2023 r. zapraszamy do wolskich szkół podstawowych na tzw. dni otwarte. Ważne jest dla nas, abyście Państwo przed dokonaniem wyboru mogli zrobić to świadomie i mili jak najpełniejszą wiedzę o tych elementach, które są istotne dla Rodziców i dzieci planujących wybór szkoły tak naprawdę na kilka lat. Dlatego w czasie „dni otwartych” będzie można poznać szkołę, porozmawiać z dyrektorem, nauczycielami oraz specjalistami np. z pedagogiem specjalnym, psychologiem, logopedą – słowem poczuć klimat placówki. Na spotkanie zapraszamy z dzieckiem - obejrzy sale dydaktyczne, pracownie przedmiotowe, stołówkę, salę gimnastyczną, boisko szkolne, szatnię.

Szkoły planują dwa rodzaje spotkań: indywidualne (do uzgodnienia z placówką) oraz otwarte, według harmonogramu w załączeniu.

Przez pięć dni wolskie, publiczne szkoły podstawowe, czekają na Was! Serdecznie zapraszamy i liczymy na Państwa obecność!

ORGANIZACJA "DNI OTWARTYCH" W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH NA WOLI:

e-mail: p253@eduwarszawa.pl